نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

درباره ما

تاحالا فکر کردی اگر یه روز بخوای تولد همسرت یا بهترین دوستت را تبریک بگی ، یا از زحمات مادر یا معلمت قدر دانی کنی چطور با کلماتت غافلگیرشون کنی؟
حتما تاحالا این تاریخ های مهم را تو دفترچه یاداشت مینوشتی یا تو فایل اکسل ذخیره میکردی.حالا فکر کن که اگر این مناسبت های مهم را یادت بره چکار میکنی؟
جای نگرانی نیست ما در شرکت یادمه با استفاده از یک وب سایت اینترنتی و برنامه های اندروید و آیفون قصد داریم این تاریخ های مهم رو بهت یادآوری کنیم. علاوه بر اون ما تعداد زیادی پیام از پیش تعریف شده و فایل های صوتی داریم که می تونه توی مناسبت های مختلف کمکت کنه که بهترین و مناسبترین پیام رو به مخاطبت ارسال کنی.
گذشته از این این امکان وجود داره که پیام دلخواه خودت رو ارسال کنی و جالب تر از اون می تونی با صدای خودت برای همسرت، مادرت، عشقت و دیگر عزیزانت پیام بفرستی.
یکی از کارای سخت موقع خرید هدیه، انتخاب هدیه مناسب با توجه به ویژگیهای فردی طرف مقابل هست. یادمه با استفاده از متخصصین روانشناسی و جامعه شناسی مجرب  یه سیستم پیشنهاد دهنده درست کرده که می تونه کمک قابل توجهی توی انتخاب هدیه به شما بکنه.
شرکت خالقان نوین لحظات ماندگار (یادمه) از سال 1398 به منظور جاری سازی فرهنگ هدیه دادن، صله رحم و یادآوری مناسبت ها تشکیل شده است. ماموریت و خط مشی این شرکت بالابردن فرهنگ اهداء هدیه و تکریم صله رحم و یادآوری از خویشاوندان می باشد. از دیگر اهداف این شرکت بالابردن قدرت خرید آحاد جامعه بوسیله ارائه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در پی شناسایی تامین کنندگان عمده و کاهش سود فروش می باشد.