نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

روز جهانی نوشتن کارها
بسیاری از انسان‌ها برای این که بتوانند رویدادهای مختلف زندگی را یادآوری کنند از برنامه‌های مختلف استفاده می‌کنند. استفاده کردن از نرم افزار و سایت‌های مختلف این مزیت را دارد که بتوان رویدادهای مهم را به یاد داشت. روز جهانی نوشتن کارها به عنوان روزی در نظر گرفته می‌شود که افراد می‌توانند با نوشتن کارهای روزانه علاوه بر تقویت ذهن و روح به راحتی رویدادهای مختلف را یادآوری کنند.
روز جهانی نوشتن کارها به داشتن تمرکز بهتر کمک می‌کند چرا که افراد با نوشتن، موقعیت‌های ذهنی را تحت تأثیر قرار داده و آن را فعال می‌کنند. فواید زیادی برای نوشتن کارها ذکر شده است که هر کدام می‌تواند برای فعالیت‌های مغزی بسیار مفید باشد. در تقویم روز جهانی نوشتن کارها به عنوان روزی در نظر گرفته است که اهداف زندگی بر روی کاغذ نوشته شده تا تحقق پیدا کنند.

در مورد فایده نوشتن کارها

نوشتن کارها به افراد کمک می‌کند تا بتوانند ذهن خلاق‌تری داشته باشند. به عنوان نمونه افراد با نوشتن، علاوه بر یادآوری رویدادهای روزانه که از طریق وب سایت یادمه نیز قابل انجام است می‌توانند رویدادهای مهم زندگی و روزمره را به سهولت به یاد بیاورند. طبق نظر روانشناسان نوشتن رویدادهای مختلف زندگی باعث می‌شود که افراد به موفقیت بیشتری دست پیدا کنند.
نوشتن کارها باعث می‌شود تا اشتباهات احتمالی کاهش پیدا کند. چک لیست‌های مختلف می‌تواند به فرد کمک کند تا رویدادها را سر موعد مقرر به یاد آورده و به آن عمل کند. روز جهانی نوشتن کارها به افراد این تلنگر را وارد می‌کند که برای این که بتوانند از کارهای عقب افتاده جلوگیری کنند بهتر است کارهای مهم و ضروری روزانه و رویدادهای مهم زندگی را یادداشت نمایند. اگر می‌خواهید نظم و ترتیبی در کارهای روزانه خود داشته باشید روز جهانی نوشتن کارها را در تقویم فراموش نکنید.