نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

روز جهانی کیک بلک فارست
قصد داریم در وب سایت یادمه در مورد روز جهانی کیک بلک فارست اطلاعات مفیدی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. در زمینه کیک بلک فارست یک افسانه وجود داشته که باعث نام گرفتن این کیک خوشمزه شده است. کیک گیلاس جنگل سیاه شاید به عنوان یک عبارت فارسی برای این کیک باشد که به بلک فارست معروف است.
با نگاه کردن به تاریخچه انتخاب اسم کیک بلک فارست متوجه این موضوع خواهید شد که این نام از لباس سنتی یک خانم که در جنگل بوده است انتخاب شده است. این شخص دارای دامن سیاه و بلوز سفید بوده که کلاه منگوله‌ای قرمز رنگ داشته است. این مشخصات دقیقاً مانند کیک بلک فارست است. اعتقاد بر این است که این کیک در قرن 16 در منطقه بلک فارست که در جنوب آلمان بوده به وجود آمده است.
روز جهانی کیک بلک فارست در تقویم روزی است که برای نخستین بار در سال 1915 توسط آلمانی‌ها این کیک لذیذ پخته شده است. شما می‌توانید این کیک خوشمزه را به راحتی و با کمترین هزینه در منزل تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

کیک بلک فارست

این نوع کیکی از لایه‌های شکلاتی و خامه تشکیل شده است که می‌توان گیلاس‌های ریز را روی آن قرار داد. شیوه‌های مختلفی از تزئین کیک بلک فارست وجود داشته که این کیک می‌تواند بسیار خوش طعم و لذیذ باشد. قرار گرفتن گیلاس در تزئین کیک باعث می‌شود تا طعم آن فوق‌العاده عالی به نظر رسیده و هر شخص می‌تواند با توجه به میل و سلیقه‌ی خود نحوه پختن آن را انتخاب کند.
کیک بلک فارست دارای شهرت جهانی است و بسیاری از کشورها این کیک خوشمزه را تهیه کرده و در روز جهانی کیک بلک فارست با پختن این کیک به شیوه‌های متنوع این روز را جشن می‌گیرند.