نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

روز جهانی کیک شیفون لیمویی
کیک و شیرینی به عنوان یکی از میان وعده‌های خوشمزه شناخته می‌شود که در سراسر جهان دارای طرفداران مخصوص به خود است. کمتر کسی را می‌توان یافت که به خوردن کیک و شیرینی علاقه نداشته باشد. یکی از کیک‌هایی که برای تولد مورد استفاده قرار می‌گیرد و به صورت خامه‌ای تهیه می‌شود کیک شیفون است. کیک شیفون دارای انواع مختلف است که از جمله آن می‌توان به شیفون لیمویی اشاره کرد.
روز جهانی کیک شیفون لیمویی در تقویم می‌تواند به عنوان یک روزی در نظر گرفته شود که می توان در کنار خانواده به پختن این کیک اقدام کرد. کیک شیفون به عنوان کیک تولد و جشن‌های شادی مناسب است و به صورت کلی از خامه در تهیه آن استفاده می‌شود. شیفون لیمویی یکی از طعم‌های کیک شیفون است که می‌توان در منزل این کیک خوشمزه را تهیه کرد.

کیک شیفون لیمویی

کیک‌های خانگی به دلیل این که به صورت کاملاً بهداشتی تهیه می‌شوند از اطمینان خاطر بالاتری نسبت به مواد غذایی بیرون برخوردار هستند. در واقع می‌توان بیان کرد با تهیه کردن مواد اولیه، می‌توانید کیک شیفون لیمویی در منزل درست کنید. این کیک دارای طعم لیمویی بوده و برای مناسبت‌های مختلف نظیر جشن تولد بسیار کاربردی است.
در روز جهانی کیک شیفون لیمویی بسیاری از افراد در سراسر جهان به پختن این کیک اقدام می‌کنند. برای تزئین کردن این کیک خوشمزه و لذیذ می‌توانید از شکلات‌های فرم گرفته یا باترکریم استفاده کنید. توجه کردن به تزئین کیک باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود و هنر شما را به نمایش می‌گذارد پس بهتر است در تزئین کیک دقت کافی را به خرج دهید. شما هم می‌توانید با تهیه کردن مواد اولیه کیک، در روز جهانی کیک شیفون لیمویی در کنار خانواده‌ی خود این کیک خوشمزه را پخته و از خوردن آن لذت ببرید.