نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

یادآوری سالروزها


 

یادآوری سالروزها

یادآوری سالروزها به چه معناست؟

سالروزها می توانند به عنوان سلسله ای بی نظیر و بی بدیل از اتفاقاتی منحصر، شکوفایی  احساسات، افکار، خاطرات و تجربه هایی ناب، تعریف و شناخته شوند؛ برای مثال، سالروز تولد، سالروز ازدواج، سالروز آشنایی و از این قبیل، می توانند جزء برجسته ترین و خاص ترین خاطره های هر فردی به شمار آیند و کوله باری از حواس را با خود به همراه داشته باشند. چنین روزهایی، درست همان لحظاتی است که هیچ شخصی آن ها را از یاد نخواهد برد ؛ چراکه هر کدام، شروع مرحله ای تازه در زندگی فرد است و هیچ کس، مهم ترین شروع خود را از یاد نخواهد برد!

سالروز های مهم

سالروزهای مهم کدام است؟

حال این روزها می توانند با افرادی قسمت شوند که مهم ترین بخش های زندگی ما را تشکیل می دهند و سهم چشمگیری در روند گذران روزهای زیستن ما دارند ؛ به عبارتی، برخی روزها آن قدر برای ما ارزشمند می شوند که به ریشه ای از اصالت ما می رسند. همان طور که گفتیم، روز تولد، روز ازدواج و حتی روز آشنایی با برخی افراد، از آن روزهای خاص و بی تکرار زندگی افراد هستند. حال ، خاصی و تفاوت این روز تولد می تواند متعلق به افرادی باشد که نقش منحصر و شاخصی در زندگی ما ایفا می کنند و هر کدام از ما دلمان می خواهد که به بهترین شکل ممکن این روز را ارزش گذاری کنیم.

راه های تبریک سالروز ها چیست؟

راه های تبریک سالروزها چیست؟

یکی از راه هایی که می تواند به افراد خاص زندگی مان نشان دهد که چقدر برای ما متفاوت و عزیز هستند، سورپرایز کردن آن هاست. این روش هیجانی می تواند از روش های متفاوتی صورت گیرد. یکی از این راه ها، ارسال پیام تبریک از طریق یکی از رسانه هاست. از آنجا که یادمه می خواهد به هر فردی، مهربانی، عطوفت، مهر و عشق را به تکرار و به بهانه های مختلف، یادآوری کند، این بستر را برای همراهان عزیزش فراهم آورده است تا چنین روزهایی را حتی در مشغول ترین روزهای زندگی شان از یاد نبرند و به افراد مهم زندگی شان یادآوری کنند که دوستشان دارند و قلبشان برای آن ها می تپد. یادآوری یادمه این فرصت را ایجاد کرده تا بتوانید در روزهای خاص، به افراد خاص، پیام تبریک خود را ارسال کنید.

روش ارسال پیام در یادآوری یادمه

برای حضور در این سایتِ تکرار یادآوری محبت و به یاد بودن، پس از ثبت مشخصات خود و مطالعۀ مقررات یادمه، می توانید روز مورد نظرتان را انتخاب و مشخصات او را وارد کنید تا به شخص مربوطه در روز خاص، پیام تبریک، ارسال شود؛ همچنین می توانید تعیین کنید که این روز، به خود شما یادآوری شود تا هرچه را در ذهن می پرورانید، برای آن روز انجام دهید؛ چراکه شاید برنامه های دیگری را نیز در نظر داشته باشید و بخواهید علاوه بر پیام تبریک، کادوی خاصی را نیز تهیه کنید؛ که یادمه، این مهم را نیز برای شما سهل و آسان کرده و می توانید از همین سایت اینترنتی هدیه یادمه، کادوی مورد نظر خود را نیز خریداری کنید و دغدغۀ هیچ فراموشی ای را نداشته باشید. حتی گزینۀ یادآوری به هر دوی شما نیز در دسترس است! به خاطر داشته باشید که تا 20 پیام ابتدایی، میهمان خانۀ سایت اینترنتی هدیه آنلاین یادمه هستید و پیامتان به صورت رایگان برای شخص مورد علاقه تان ارسال خواهد شد.

روش ارسال هدیه در یادمه

تنها نکتۀ قابل توجهی که باید در نظر داشته باشید این است که در این قسمت از یادآوری یادمه، پیام های از پیش تعیین شده ای ثبت شده است که تنها از میان آن ها می توانید متن مورد نظرتان را انتخاب و ارسال کنید. اگر به دنبال متنی متفاوت تر و منحصرتر هستید، به قسمت یادآوری دلخواه یادمه مراجعه بفرمایید و هر آنچه در قلب و ذهنتان می گذرد، با کلمات خود، به فرد مورد نظرتان منتقل کنید. یادتان باشد که با یادمه، همۀ لحظات، یادتان خواهد ماند!

یادمه، سبزی لحظات شما را یادشه و مانایی و ماندگاری را برایتان آرزومند است!