نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

یادآوری دلخواه


در جامعۀ نوین که روزمرگی، هر روزه رنگ پررنگ تری به خود می گیرد و فرایند رو به رشد تکنولوژی با شتابی سرسام آور در حال پیشی گرفتن از  هر آنچه  است که تعلقات ما به شمار می آید، تنها داشتن تعاملات و روابطی خاص و مهرانگیز است که می تواند حال جانمان را خوش کند و کمی روح خسته مان را آرامش بخشد. در زندگی همۀ ما، افرادی حضور دارند که وجودشان برایمان، آبی برای رفع عطش است و داشتنشان، مختصات زبرشده مان را صیقل می بخشد . حال، روزهایی وجود دارد که دلمان می خواهد به این افراد ، شادباش بگوییم و اینان، برایمان ارزش شگفت زده شدن را دارند. این مناسبت ها می توانند متفاوت باشند و از سالروز تولد و ازدواج گرفته تا اعیاد مختلف باستانی و ملی و حتی روز مشاغل، تغییر کنند. در این بخش که یادآوری دلخواه نام دارد، یادآوری یادمه به شما این امکان را می دهد تا هیچ مشغله ای این روزها را از یادتان نبرد!

راه های تبریک

راه های تبریک مناسبت ها و سالروزها

برای تبریک روزهای خاص و منحصر و مناسبت های مهم و ویژه به افراد خاص و متفاوت زندگی مان و حتی افرادی که با آن ها روابط اجتماعی و کاری داریم، راه های بسیاری وجود دارد که یکی از این راه ها، تبریک گفتن از طریق رسانه ها و سورپرایز کردنشان به طریقی متفاوت است. یادآوری یادمه ، برای پاشیدن رنگ استحکام به این پیوندهای عاطفی و اشاعۀ فرهنگ مهر و مهربانی، این بستر را برای همراهان عزیزش فراهم آورده است تا بتوانند در این بخش یادمه، هر آنچه را که در دل دارند؛ با قلم خود به رشتۀ تقریر درآورند و تمام قلبشان را بازگو کنند. 

روش ارسال پیام در یادآوری یادمه

یادآوری یادمه، در بخش ارسال پیام، چندین امکان را برای همراهان عزیزش فراهم آورده که این بخش، با تفاوت هایی همراه است. در این بخش از ارسال پیام، شما پس از ثبت مشخصات شخص مورد نظر، متن و نوشتۀ دلخواه خودتان را می نویسید و زمان ارسال مشخصی را تعیین می کنید. ابتدا، ادمین سایت، پیام مورد نظر  را بررسی می کند و پس از تایید، برای شخص مورد نظر شما ارسال خواهد شد؛ همچنین شما می توانید برای ارسال به شخص خودتان نیز، گزینۀ مورد نظر را انتخاب کنید. تعداد کاراکترها برای متن مورد نظرتان دارای سقف 180 کاراکتری  است و بیش از این حد ، امکان نگارش وجود ندارد.

روش های هدیه دادن در یادمه

همچنین به خاطر داشته باشید که اگر دلتان می خواهد به همراه پیام مورد نظر، هدیه ای نیز برای طرف مورد علاقه تان خریداری کنید؛ اما هم وقتتان کم است و هم فرصت گشتن میان مراکز خرید و انتخاب یک هدیۀ مناسب و درخور را ندار ید؛ یادمه کنارتان است. شما به راحتی و فارغ از هر تشویش سرمشغولی، می توانید سورپرایرز ذهنی تان را به فروشگاه خرید اینترنتی یادمه بسپارید و دیگر نگران هیچ کم و کاستی نباشید! یادمه، تمام ریزه کاری ها وظرافت ها ر ا به بهترین صورت بلد است و هر آنچه را می خواهید؛ بی نظیر برایتان به پایان می رساند. فقط کافی است اعتماد کنید و لذت ببرید!

یادمه، سبزی لحظات شما را یادشه و مانایی و ماندگاری را برایتان آرزومند است!