نخستین سامانه جامع یادآوری و تقویم در ایران

یادآوری مناسبت ها


زندگی، سرشار از اتفاقات و لحظاتی است که هر کدام، می توانند نقشی متفاوت را ایفا کنند و به خاطره ای متفاوت بدل شوند؛ به عبارتی، همین لحظات متفاوت اند که بی تکرار می شوند و هر کدام، نقشی دگر را بر صفحات دفتر زندگی مان قلم می زنند. آدمی، به ارتباط، تعامل، محبت و یادآوریِ مهم ها زنده است و جاریِ زیستن، با ابراز احساسات، مهر، احترام و استحکام رابطه ها، پُر رنگ تر و شیرین تر خواهد بود. یکی از اتفاقات معمول که در زندگی هر کدام از ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ما به رعایت آن پایبندیم و حتی برخی از آنها ارتباط مستقیمی با ریشه، تمدن، رسوم و سنت ما دارند، فرهنگ گفتن تبریک روزهای خاص به یکدیگر است؛ به خصوص برای ما ایرانیان که تمدنی چند هزارساله و باستان داریم و رعایت برخی از آداب برایمان بسیار پراهمیت است.

مناسبت مهم

مناسبت های مهم کدام اند؟

برای افراد مختلف، مناسبت های مهم می تواند متفاوت باشد؛ برای مثال، مناسبت های مهمی مانند اعیاد، ایام باستانی و ملی ، ایام ولادت، ایام شهادت، ایام مشاغل و ... ، هر کدام می توانند مفهوم و معنای خاصی برای افراد داشته باشند و به همان میزان، نقش و اهمیتشان نیز متفاوت باشد. هر فردی می تواند برای تبریک یا تسلیت این روزها، دلیل خاصی داشته باشد که یادمه می تواند نگرانیِ از یاد رفتن این روزها ر ا برای افراد ،کاملا از بین ببرد.

راه های تبریک مناسبت ها چیست؟

برای تبریک مناسبت ها، راه های بسیار متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها، ارسال پیام از طریق رسانه ها است. افراد می توانند روزهای خاص را به یکدیگر تبریک یا تسلیت بگویند و در شادی و غم یکدیگر، حتی با یک پیام ساده، شریک شوند و همدلی شان را به یکدیگر نشان دهند. یادآوری یادمه، این بستر را برای همراهان مهربانش فراهم آورده است تا در این بخش، بتوانند پیام مورد نظرشان را در زمان خاص، به فرد مورد نظرشان انتقال دهند.

راه های تبریک و سورپرایز مناسبت

روش ارسال پیام در یادآوری یادمه

در یادآوری یادمه، شما این امکان را دارید که در قسمت یادآوری مناسبت ها، روز مورد نظر و شخص مورد نظرتان را انتخاب کنید و آن را روز به خصوص را که می تواند هرکدام از مناسبت ها باشد، به فرد مربوطه تبریک بگویید. یادمه به شما این امکان را می دهد که به هر تعداد فردی که دلتان می خواهد، به صورت انحصاری شادباش بگویید؛ همچنین می توانید این روز را تنها برای یادآوری به خود برگزینید یا از یادمه بخواهید که پیام مورد نظر را به هر دوی شما ارسال کند؛ همچنین اگر در نظر دارید کادو یا اقلام خاصی را در یکی از این روزهای خاص به شخص مورد نظرتان هدیه بدهید که هم برایش سورپرایز باشد و هم دغدغه و نگرانی شما را از گشتن میان ویترین های مختلف از بین ببرد و زمان را برایتان ذخیره کند، فروشگاه اینترنتی خرید هدیه آنلاین یادمه کنارتان است و اصلا نگران نباشید! با خیال آسوده می توانید هرآنچه در نظر دارید را به یادمه بسپارید تا به بهترین شکل ممکن برایتان  انجام دهد؛ همچنین، تا 20 پیام اولیه را میهمان خانۀ فروشگاه اینترنتی یادمه هستید!

روش های هدیه دادن

تنها نکتۀ مهم اینکه ، متن مورد نظرتان را  فقط از میان پیام هایی که پیش تر در این  قسمت قرار داده شده است می توانید انتخاب کنید و اگر به دنبال متنی متفاوت تر و خاص تر می گردید و دلتان می خواهد با کلام یا واژۀ خاصی احساساتتان را بیان کنید، باید به قسمت یادآوری دلخواه یادمه مراجعه و متن مقبولتان را ارسال کنید. با یادمه، تمام لحظات در خاطر تان خواهد ماند!

یادمه، سبزی لحظات شما را یادشه و مانایی و ماندگاری را برایتان آرزومند است!